Ruch i odpoczynek są niezwykle ważne dla naszego zdrowia. Jeśli ćwiczysz jogę lub medytujesz, zobacz nasze akcesoria, które pomogą Ci jeszcze bardziej cieszyć się swoją praktyką. Mamy też kilka rzeczy dla tych, który potrzebują chwili relaksu. Wszystko to jak zawsze u nas - ekologiczne i z naturalnych materiałów.

DO JOGI I RELAKSU

Poduszka z solą (kompres) LILY Poduszka z solą (kompres) LILY
Producent: SOBA
Cena:

60,00 zł

szt.
zobacz więcej
Poduszka z solą (kompres) MOON Poduszka z solą (kompres) MOON
Producent: SOBA
Cena:

60,00 zł

zobacz więcej
Termofor z pestkami wiśni COAL Termofor z pestkami wiśni COAL
Producent: SOBA
Cena:

90,00 zł

szt.
zobacz więcej
Poduszka z solą (kompres) COAL Poduszka z solą (kompres) COAL
Producent: SOBA
Cena:

60,00 zł

szt.
zobacz więcej
Termofor z pestkami wiśni FOREST Termofor z pestkami wiśni FOREST
Producent: SOBA
Cena:

90,00 zł

szt.
zobacz więcej
Poduszka z solą (kompres) GRAPHITE Poduszka z solą (kompres) GRAPHITE
Producent: SOBA
Cena:

60,00 zł

szt.
zobacz więcej
Termofor z pestkami wiśni GRAPHITE Termofor z pestkami wiśni GRAPHITE
Producent: SOBA
Cena:

90,00 zł

szt.
zobacz więcej
Poduszka z solą (kompres) FOREST Poduszka z solą (kompres) FOREST
Producent: SOBA
Cena:

60,00 zł

szt.
zobacz więcej
Termofor z pestkami wiśni LILY Termofor z pestkami wiśni LILY
Producent: SOBA
Cena:

90,00 zł

szt.
zobacz więcej
Termofor z pestkami wiśni MOON Termofor z pestkami wiśni MOON
Producent: SOBA
Cena:

90,00 zł

szt.
zobacz więcej

Wałki do jogi

Wałki do jogi to akcesorium, które nie tylko pomoże Ci wejść głębiej w pozycje czy zapewni wsparcie Twojego ciała, ale i może urozmaicić Twoją praktykę. Dodatkowo wałek pomoże Ci się rozluźnić i zrelaksować. Możesz go wykorzystać w wielu pozycjach. Szczególnie polecamy je osobom ćwiczącym yin jogę czy jogę restoratywną. Nasze wałki wypełniamy łuską gryki - ekologicznym wypełnieniem które będzie dopasowywać się do Twojego ciała.

W naszym sklepie znajdziesz dwa rodzaje wałków:

Duży wałek do jogi

Sprawdzi się świetnie w wielu pozycjach leżących czy siedzących. Może się też przydać w pozycjach relaksacyjnych. Jest na tyle duży, że zapewni wsparcie większym częściom ciała np. plecom.

Mały wałek do jogi

Mały wałek może być wspaniałym uzupełnieniem Twojej paktyki. Szczególnie przydatny jest do wsparcia mniejszych partii ciała - połóż go pod głowę, stopy, biodra czy każde inne miejsce, którego tego potrzebuje.

 

Poduszki do medytacji

Jeśli potrzebujesz wsparcia podczas swojej medytacji, to polecamy Tobie naszą poduszkę ZAFU oraz matę do medytacji ZABUTON. Obie wypełnione łuską gryki dla podniesienia Twojego komfortu. Poduszka ZAFU pozwoli Tobie usiąść wygodnie ze skrzyżowanymi nogami, podnosząc jednocześnie Twoje pośladki, a mata ZABUTON zadba w tym czasie o komfort Twoich kolan. Wszystko to by zachować dobrą postawę i wyprostowane plecy podczas medytacji.

 

Termofory z pestkami wiśni

Termofor z pestkami wiśni to must have w domowej apteczce - pomocny przy różnego rodzaju bólach i dolegliwościach dla wszystkich domowników niezależnie od wieku czy płci. To jeden produkt, który rozwiązuje wiele problemów. Sprawdzi się m.in. przy bolesnych miesiączkach, bólach brzucha, mięśni, reumatyźmie, opuchliznach czy zwichnięciach… A zimą ogrzejesz nim dłonie i stopy.

 

Poduszka z solą

Z naszych poduszeczek z solą można korzystać na trzy różne sposoby: jako poduszeczki obciążeniowej na oczy do relaksacji, na ciepło robiąc okłady np. na zatkane czy bolące zatoki oraz na zimno robiąc okłady np. przy opuchniętych i podkrążonych oczach.

Poduszki na oczy do relaksacji

W czasach gdy nasze oczy są narażone na długotrwałą ekspozycję na światło niebieskie, warto pomóc im się rozluźnić i zregenerować. Do tego m.in. służy nasza poduszeczka z solą. Wystarczy położyć ją na oczy, aby zapewnić oczom odpoczynek od źródeł światła. Niewielki ciężar poduszki delikatnie naciskając na gałki oczne pozwala na ich rozluźnienie i regenerację.

Poduszka z solą w walce z zatokami

Podgrzana poduszeczka z solą to domowy, babciny sposób na zatkane i bolące zatoki. Wystarczy podgrzać ją w piekraniku lub mikrofali (alternatywanie na ciepłym grzejniku) a potem przyłożyć w bolące miejsca.

Kompres solny na zimno

Schłodzoną poduszeczkę w zamrażarce lub lodówce można przykładać do głowy w przypadku bólów głowy czy migren. Polecamy ją też jako zimny okład przy stłuczeniach, zwichnięciach czy opuchliznach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.