O PRODUKTACH

SOBA - po japońsku oznacza "grykę". To cudowny surowiec, którego łuska posiada wiele właściwości prozdrowotnych. To właśnie łuskę gryki wykorzystujemy w naszych produktach jako wypełnienie. Dzięki temu nasze produkty są naturalne, ekologiczne i zdrowe dla naszych ciał.

Japonia była i jest dla nas jedną z inspiracji, która przyczyniła się do powstania SOBY. Stamtąd przywędrowały do nas poduszki z łuską gryki, które są w tamtych rejonach Azji niezmiennie popularne. To wspaniały kraj, gdzie nowoczesność miesza się z tradycją. Niezmiennie zachwyca nas japońska estetyka i minimalizm, dlatego chcemy by nasze produkty były proste w swojej formie i jednocześnie funkcjonalne. 

Proponujemy Wam też produkty z innymi naturalnymi wypełnieniami - pestkami wiśni czy solą, a także piękne i ekologiczne tekstylia lniane. Zdrowie nasze i naszej planety jest dla nas niezwykle ważne, dlatego też chcemy tworzyć produkty w zgodzie z naturą, lokalnie i z jak najmniejszym obciążeniem dla środowiska. Ważna jest też dla nas etyka pracy i zrównoważony proces produkcji - wszystko co tworzymy powstaje dzięki pracy naszych rąk. Tutaj przeczytacie więcej o procesie powstawania produktów.

Kolory naszych produktów inspirowane są przede wszystkim naturą - stąd ziemiste, zimne barwy. W naszej stałej kolekcji znajdziecie więc odcienie beżu, szarości, czerni, zieleni czy granatu. Czasem eksperymentujemy też z innymi barwami - znajdzie je w produktach limitowanych.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.