O PRODUKCJI

Całość zaczyna się od projektu oraz stworzenia konstrukcji produktu.Tworzone są szablony z papieru, które posłużą do wykrojenia elementów z tkaniny próbnej (zazwyczaj pierwsze prototypy tworzymy na surówce bawełnianej).

 

 

Po wycięciu wszystkich elementów przeszywane są pierwsze prototypy w celu weryfikacji stworzonych konstrukcji i ich ewentualnej poprawy czy modyfikacji. Zdarza się, że zanim powstanie finalny wzór konieczne jest wykonanie kilku prototypów. Kiedy forma spełnia już wszystkie wymagania, a prototyp zostanie zaakceptowany, tworzony zostaje właściwy prototyp, który powstaje z docelowych tkanin oraz dodatków krawieckich.

 

 

Przy wyborze tkanin i dodatków krawieckich staramy się myśleć lokalnie i wybierać takie surowce, które produkowane są przede wszystkim w Polsce (tylko kilka tkanin pochodzi z innych krajów europejskich). Zwracamy też uwagę na posiadane certyfikaty ekologiczne. Wszystkie tkaniny, z których korzystamy spełniają standardy OEKO-TEX 100.

 

 

Na początku naszej działalności część produkcji została zlecona lokalnemu studiu krawieckiem. Obecnie produkty szyjemy sami, starając się zapewnić jak najwyższą jakość i dbałość o szczegóły.

 

Na koniec pozostaje wypełnienie pokrowców wewnętrznych łuską gryki. Następnie zakładane są pokrowce zewnętrzne i tak gotowe produkty czekają na Was w naszym magazynie, gdzie są pakowane i wysyłane (więcej informacji o wysyłce w zakładce “PŁATNOŚCI I DOSTAWA”) do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.