PUFY

Wskazówki dotyczące pielęgnacji pokrowca zewnętrznego:

Wszystkie nasze pufy wykonane są z tkaniny obiciowej, którą należy odpowiednio pielęgnować. Posiadają zdejmowane pokrowce, co ułatwi ich czyszczenie w przypadku poważnych zabrudzeń. W ramach cyklicznej pielęgnacji nie ma konieczności zdejmowania pokrowca. 

W przypadku pojawienia się kurzu na pokrowcu, należy go odkurzyć przy pomocy odkurzacza z nasadką szczotkową lub ręcznie przy użyciu miękkiej szmatki. Do czyszczenia nie należy używać szczotki z twardym włosiem ani silnych środków czyszczących innych niż te, które są przeznaczone do tkanin obiciowych, ponieważ mogą one zniszczyć tkaninę. Nie należy stosować do usuwania plam wybielaczy, terpentyny, benzyny itd. Substancje te grożą trwałym zniszczeniem tkaniny.

W przypadku rozlania płynu, wytrzeć za pomocą chłonnego materiału bez wywierania nacisku. Mokre plamy należy czyścić za pomocą bawełnianej szmatki. Należy zwrócić uwagę, przy każdorazowym czyszczeniu, by szmatka była czysta.

Pokrowca nie należy prać.

Pokrowiec można prasować w wysokiej temperaturze.

UWAGA! Lekkie zagniecenia na lnie są naturalne dla tego typu tkanin.

 

 

Wskazówki dotyczące pielęgnacji pokrowca wewnętrznego i wypełnienia:

Wewnętrzny pokrowiec bawełniany można czyścić na sucho tylko wtedy, gdy jest to konieczne po wcześniejszym wysypaniu łusek ze środka.

Łusek nie należy czyścić. Zalecamy ich wymianę co kilka lat.

W przypadku zalania produktu wodą, łuski należy wysypać ze środka i wysuszyć w ciepłym, przewiewnym miejscu.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.