DOSTAWA

Realizacja zamówienia w sklepie internetowym wynosi maksymalnie 5 dni roboczych liczonych od momentu złożenia zamówienia i zaksięgowania wpłaty. Do tego czasu należy jeszcze dodać czas dostawy:

  • Kurier - czas dostawy maksymalnie 2 dni robocze 
  • Paczkomaty - czas dostawy maksymalnie 2 dni robocze

Przesyłki wysyłamy za pośrednictwem firmy InPost. W zależności od produktu i jego wagi oferujemy następujące formy wysyłki:

  • Kurier - 15,00 zł
  • Paczkomaty (z wyjątkiem dużych wałków i puf) - 12,50 zł

Nasze produkty wysyłane są w kartonach. Każdy z produktów dodatkowo owijany jest w papier makulaturowy, który jest biodegradowalny. W przypadku, gdy konieczne jest użycie wypełniacza by zabezpieczyć przesyłkę, wykorzystujemy do tego celu tekturę falistą. Wszystkie te materiały można poddać recyklingowi. Kartony oklejamy taśmą papierową, która jest ekologicznym zamiennikiem klasycznych taśm pakowych. W paczce znajdziecie też metki i materiały reklamowe, które wykonane są z papieru ekologicznego.

Dla tych z Was, którzy chcieliby otrzymać nasze produkty w jeszcze bardziej ekologicznej przesyłce, proponujemy wysyłkę ZERO WASTE PACKAGE - dajemy drugie życie kartonom, które zbieramy i chętnie wykorzystamy je ponownie do wysyłki Waszych zamówień. Jeżeli jesteście zainteresowani prosimy o wybranie jednej z tych 2 opcji dostawy przy składaniu zamówienia:

  • Kurier InPost - zero waste package
  • Paczkomaty InPost - zero waste package

UWAGA!

- W przypadku gdy nie będziemy w posiadaniu odpowiedniego kartonu do wysyłki Waszego zamówienia, paczkę wyślemy w nowym opakowaniu. Dołożymy jednak wszelkich starań aby spełnić Wasze życzenie :)

- Duże wałki oraz pufy ze względów na niestandardowe wymiary wysyłamy zawsze w nowych kartonach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.